ЛІВИЙ БЕРЕГ – КАРПАТИ: ПІСЛЯМОВА

У межах четвертого туру групи Чемпіонська у Першій лізі Лівий Берег удома мінімально поступився Карпатам. Після матчу враженнями поділилися головний тренер ФК Лівий Берег Віталій Первак, півзахисники Андрій Співаков і Мар’ян Мисик, а також головний тренер Карпат Мирон Маркевич. 

– Ми приїхали як мінімум не програти, – говорить Мирон Маркевич. – Але, безумовно, прагнули перемогти. Добре, що змогли досягнути максимального результату, але було непросто.

– Ігора Невеса сьогодні майже не було помітно на полі. Це повязано з щільною опікою гравців Лівого Берега?

– Треба віддати належне супернику, який грає організовано у захисті, намагаються не помилятися у центрі поля. Не давали нам розгулятися, але Невес все ж взяв участь у голі. У наступному матчі він однозначно має зіграти краще.

– У Лівого Берега було дві вимушені заміни. Вашій команді після цього стало простіше грати?

– Безумовно, ці втрати не могли не позначитися на грі наших суперників. У них травмувалися основні гравці, тому це пішло нам на користь. Проте, варто відзначити що футболісти Лівого Берега боролися до кінця і нам було непросто.

– Протягом карєри ви були на багатьох стадіонах світу. Як вам стадіон Лівого Берега?

– Це дуже гарний стадіон, але треба привести у порядок газон. Тоді взагалі все буде супер.

– Владислав Лупашко звинуватив Лівий Берег та Карпати у стимулюванні команд. Що про це можете сказати?

– Я такі дурниці не коментую. Я дивився два матчі Інгульця і вони свої моменти не реалізували. Хто їм у цьому винен? Маючи сім чудових моментів, можна хоч один гол забити?

Півзахисник Лівого Берега Мар’ян Мисик залишився незадоволеним своєю грою.

– Результат на табло, але вважаю, що за грою ми не поступилися Карпатам, – вважає півзахисник «лелек». – На мою думку, дали гідний бій лідеру. На жаль, пропустили після шикарного удару Підлепенця і це вирішило долю матчу.

– Вас випустили на заміну після травми Войцеховського. Як швидко вдалося увійти у гру?

– Якщо чесно, я не задоволений своєю грою. Мав би зіграти набагато краще, але не вийшло. 

– Сьогодні майже нічого не вдалося створити в атаці. Із чим це повязуєте?

– Якщо відверто, то у цьому матчі взагалі майже не було моментів в обох команд. У нашої команди відзначу удар Сіднея. Також були напівмоменти, але довести їх до логічного завершення не змогли. Відзначу рівень суперника, який недаремно лідирує.

Капітан Лівого Берега Андрій Співаков вважає, що в таких матчах все вирішує реалізація моментів. 

– Це була дуже непроста гра, в якій все вирішували деталі та індивідуальна майстерність футболістів. Моментів було небагато, але необхідно було з них витиснути максимум. Карпатам це вдалося, а нам – ні. 

– Чому створили так мало моментів?

– Це була гра двох сильних суперників, в якій ніхто не хотів ризикувати та помилятися. На перший план виходив результат. У таких матчах багато моментів не буває. Відзначу рівень суперника, який не просто так впевнено лідирує. Вважаю, що наша команда дала гідний бій. Налаштовуємося на наступні матчі та рухаємося далі. 

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак розказав про план на гру.

– Віталію Миколайовичу, як оціните гру проти Карпат?

– Ми програли за рахунком, але не за грою. Нам не соромно за гру, яку продемонстрували проти лідера. Хлопці викладалися на максимум, дотримувалися ігрової дисципліни. Усе вирішила індивідуальна майстерність Підлепенця. 

– Войцеховський та Якимів отримали травми. Що відомо про їх стан?

– У Войцеховського м’язова травма, а щодо Андрія, то чекаємо на вердикт лікарів. На жаль, там схоже на серйозну травму. Дай Бог, щоб усе було добре.

– Пропущений гол – це помилка захисників чи голкіпера?

– Я б не звинувачував когось конкретно. До пропущеного голу призвів комплекс помилок. Програє вся команда, а не футболісти окремо.

– Як збиралися будувати гру з Карпатами? 

– Вважаю, що наша команда контролювали хід гри, хоча більшу частину першого тайму м’яч був у суперника.  Знали, що робити в тій чи іншій ситуації. Щодо невеликої кількості моментів, то з такими суперниками їх багато не буває. Суперник майже не помилявся біля власних воріт. Карпати за правом очолюють Першу лігу. Налаштовуємося на наступні матчі та рухаємося далі.