ЛІВИЙ БЕРЕГ-2 РОЗПОЧАВ РОБОТУ

Команда «Лівий Берег-2» розпочала тренувальні збори перед дебютним стартом у Другій лізі в сезоні 2024/25.

Сьогодні колектив під керівництвом Павла Кікотя провів втягуюче заняття в тренажерному залі, де працюватиме й наступні два дні. Далі на команду очікують два дні тренувань на полі, а підсумки першого тижня зборів підіб’є контрольний матч із першою командою «Лівого Берега», призначений на неділю, 30 червня.

Наразі в обоймі «Лівого Берега-2» перебувають 27 футболістів. До вихованців академії «Лівого Берега» 2007 р.н. приєдналися шестеро гравців, що проявили себе в переглядових матчах минулого тижня. Селекція триватиме й надалі, однак, як і повідомлялося раніше, кістяк другої команди «лелек» складуть саме випускники клубної академії «Лівого Берега», які отримали можливість спробувати себе на професіональному рівні. 

Передсезонна підготовка «Лівого Берега-2» передбачає п’ять етапів і пройде на навчально-тренувальній базі клубу. Наступного понеділка другий склад «лелек» проведе одне тренування, завершивши втягуючий тиждень. Надалі команда працюватиме в режимі дворазових занять, акцентуючи увагу на загальній фізичній підготовці. Також на наступний тиждень заплановане проходження медичного обстеження.

15 липня розпочнеться спеціально-підготовчий цикл, що триматиме тиждень, а на 22-28 липня передбачений передзмагальний етап. Із 29 липня до 4 серпня пройде заключний тиждень підготовки до Другої ліги. Базовий день старту офіційних змагань призначений на 5 серпня.

Загалом у планах «Лівого Берега-2» проведення восьми спарингів протягом передсезонних зборів. Найближчі суперники в них уже відомі – це «Денгофф» (6 липня) та «Зоря» U19 (10 липня).