КУБОК УКРАЇНИ: ПРИКРА ПОРАЗКА В ОВЕРТАЙМІ

Поступаємось одеському «Чорноморцю» у бойовому матчі четвертого попереднього етапу VBET Кубка України 2023/24.

Одесити вийшли вперед завдяки влучному удару в кут на завершення атаки лівим флангом від Ореста Кузика. Проте ще до перерви лівобережцям вдалося результативно використати стандарт – після навісу Вакуленка з кутового та скидки від Бикова точним ударом у дотик відзначився Андрій Якимів.

Основний час поєдинку завершився з рівним рахунком, і для визначення переможця знадобився додатковий час. І в першому екстратаймі «Чорноморець» мав шанси знову повести в рахунку – володіння «Лівого Берега» після удару Васильєва врятувала поперечина, а ще одне взяття воріт було скасоване через офсайд у Єрмакова. Проте на останніх хвилинах гості все ж скористалася обрізкою лівобережців на власній половині поля та провели вирішальний гол – забив Самсон Ієде.

Залишаємо розіграш Кубка України з високо піднятою головою та концентруємося на тому, щоб порадувати наших уболівальників у майбутніх матчах чемпіонату Першої ліги! Тільки вперед!

VBET Кубок України 2023/24
Четвертий попередній етап
«Лівий Берег» – «Чорноморець» – 1:1 (1:2 д.ч.)
23.08.2023
Голи: Якимів (38) – Кузик (12), Ієде (114)
«Лівого Берег»: Чернятинський, Биков (Астахов, 112), Самар, Слотюк, Когут, Дедух (к), Якимів (Співаков, 94), Куліш (Войцеховський, 46), Репета (Сухоручко, 58), Вакуленко (Синиця, 46), Литовченко