КМ. ЛІВИЙ БЕРЕГ – ВІКТОРІЯ: ПІСЛЯМОВА

Головний тренер Лівого Берега Віталій Первак і півзахисник «лелек» Микола Когут прокоментували перемогу в спарингу з сумською Вікторією (3:0).

«Попри результат, гра для нас не була легкою, – поділився враженнями після контрольного матчу Віталій Первак. – Зіграли спаринг із хорошим суперником. Після двотижневих навантажень мали змогу перевірити наших потенційних новачків. Щодо них зараз увалюватимемо рішення. Грали двома різними складами. Лише Астахов через розсічення брови не зміг зіграти 45 хвилин. Важливо було побачити, як хлопці грають під навантаженнями. 

Зараз будемо давати більш ігрові навантаження футболістам. Хлопці вже будуть грати по 60 хвилин у спарингах. У вівторок плануємо зіграти з Черніговом, у середу – з Шахтарем U-19». 

«З Вікторією вже неодноразово зустрічалися, тому знали їхні сильні та слабкі сторони, – каже автор дубля в цьому матчі Микола Когут. – Щодо гри, то зараз результат не виходить на перший план. Насамперед важливо отримати рівноцінні навантаження для всіх футболістів. Щасливий, що своїми голами допоміг команді перемогти. Рухаємося далі. 

Щодо ефектного голу, то суперник помилився, а я перехопив м’яч і вирішив пробити здалеку, адже побачив, що голкіпер вийшов із воріт. У моменті з моїм другим голом змусили суперників помилитися за рахунок пресинга. Прокинув м’яч собі на хід і з меж штрафного пробив у дальній кут».