ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА: СТАРТУЄМО В СУБОТУ

Суботнім матчем із «Кудрівкою-Нивою» «Лівий Берег» розпочне виступи в Чемпіонській групі Першої ліги.

Тривале міжсезоння позаду. Як команди попрацювали в підготовчий період, наскільки якісно провели селекційну кампанію і взагалі, чи змінилися в кращий бік порівняно з осіннім напів сезоном – на ці запитання отримаємо відповідь лише з першими весняними іграми.

У «Лівого Берега», який рестартує в Чемпіонській групі, в суперниках «Кудрівка-Нива». Це не та «Кудрівка», знана за виступами в Другій лізі, але вже й не добре відома бузовська «Нива». Взимку ця пристолична команда могла зникнути з футбольної мапи України, якби не власник «Кудрівки» Роман Солодаренко. Він вирішив взяти на себе фінансування клубу з Бузової, при цьому не полишаючи колектив із Кудрівки.

Зміни в «Ниві», яка врешті отримала подвійну назву «Кудрівка-Нива», можна сміливо назвати революційними, бо з колективу зразка осені майже нічого і нікого не залишилося. Команду очолив 37-річний Роман Локтіонов, що успішно працював із «Кременем». Склад посилили добре відомі вболівальникам Микола Вечурко, Роман Гагун, Ярослав Захаревич, Олександр Мігунов, Валерій Рогозинський, Данило Фальковський…

Наставник «Кудрівки-Ниви» підкреслив, що його підопічні підійшли до чемпіонату в хорошому стані. До кожного суперника готуватимуться дуже серйозно та максимально працюватимуть над тим, щоб не втрачати очки.

Максимальний настрій на ці весняні десять турів і в тренерів та гравців «Лівого Берега». «Лелеки» не дивляться в турнірну таблицю. Тим більше на те, що їхній перший суперник по Чемпіонській групі – на дев’ятому місці. Слабких команд у цій групі не може бути за визначенням. Кожному з них – максимальна увага!

Тож до бою, хлопці! І вдачі всім нам. На всьому турнірному шляху!

Перша ліга, група «Чемпіонська». 1-й тур

«Кудрівка-Нива» – «Лівий Берег»

Субота, 23 березня. 12:30

Буча, стадіон «Ювілейний»

Пряма трансляція на YouTube-каналі ПФЛ

Leave a Reply