ЧЕМПІОНСЬКА ГРУПА: ДЕБЮТНА ЗУСТРІЧ ІЗ АГРОБІЗНЕСОМ

29 березня «Лівий Берег» у рідних стінах зіграє з «Агробізнесом». Для команди Віталія Первака це буде весняна прем’єра на рідній Новій Арені «Лівий Берег». Старт офіційним матчам дали тиждень тому – «лелеки» розпочали свій шлях у Чемпіонській групі Першої ліги з гостьової перемоги над «Кудрівкою-Нивою». Ба більше, з розгрому амбітного суперника (5:1). Приємно відзначити, що наша команда здобула вже восьму в сезоні перемогу з різницею забитих і пропущених 3+. За цим показником їй немає рівних.

Наш найближчий суперник – «Агробізнес» з Волочиська, очолюваний відомим у минулому захисником «Карпат» і «Таврії» Олександром Чижевським – відкрив календарний рік домашньою нічиєю з «Вікторією» (0:0).

Результативністю наш суперник у товариських матчах не відзначався – у чотирьох з дев’яти міжсезонних спарингів представники Хмельниччини не забили жодного м’яча. З гольової посухи розпочали й турнірний шлях у Чемпіонській групі.

Зате неабияк порадував наш новачок Сідней. Дебют за «Лівий Берег» в офіційних турнірах бразилець відзначив результативно – голом на 90+1-й хвилині в переможній грі з «Кудрівкою-Нивою» (5:1).

Тепер чекаємо результативних дій і від інших наших новачків і всієї команди. Тож, «лелеки», до бою! Тільки вперед!

Перша ліга, група Чемпіонська. 2-й тур

Лівий Берег – Агробізнес

П’ятниця, 29 березня. 13:30. Київ, Нова Арена «Лівий Берег»

Трансляція YouTube-канал ПФЛ