БІГ, СТРИБКИ, ВИТРИВАЛІСТЬ: ФУТБОЛІСТИ ЛІВОГО БЕРЕГА ПРОЙШЛИ ТЕСТУВАННЯ 

Гравці Лівого Берега на клубній базі в передмісті Києва продовжують підготовку до старту сезону в Першій лізі.

Після спарингу з Вікторією команда отримала два вихідні, а з суботи відновила регулярні тренування. Вечір неділі був присвячений проходженню тестування для перевірки функціонального стану гравців: стрибки у довжину з місця, біг на 30 метрів, а також біг 7 по 50 метрів.

Першим тестом був стрибок із місця, спрямований на оцінку вибухової сили футболістів. Далі команда перейшла до бігових вправ: пробігання 30-метрової дистанції з контролем часу на 10-, 20- та 30-метрових відрізках, що дозволяє виміряти стартовий, дистанційний і абсолютний показники швидкості. А на завершення «лелеки» подолали найбільш виснажливий тест на витривалість – біг 7 по 50 метрів. Він спрямований на оцінку здатності футболіста протистояти фізичній втомі в процесі м’язової діяльності.

Дивіться світлини з тестування на нашій сторінці у Facebook.

Зважаючи на спекотну погоду, у першій половині понеділка команда матиме вільний час, а тренування проведе ввечері. Наступний тиждень обіцяє бути насиченим: впродовж нього тренерський штаб Лівого Берега запланував одразу три спаринги: 9 липня – з Черніговом, 10 липня – із Шахтарем U19 та 14 липня – із черкаським ЛНЗ.