АСТАХОВ І ЯКИМІВ – У ЗБІРНІЙ ТУРУ!

За підсумками переможного матчу з «Агробізнесом» (3:0) двоє футболістів «Лівого Берега» увійшли до традиційних символічних збірних туру.

Портал Sport Arena включив до своєї 11-ки найкращих гравців у 2-му турі Чемпіонської групи Першої ліги правого захисника «лелек» Ернеста Астахова та центрального захисника Андрія Якиміва. Також Якимів потрапив до збірної туру і за версією видання Footboom.

«Другий тур поспіль на високому рівні грає правий фулбек «лелек» Астахов, – пишуть автори Sport Arena про флангового захисника «Лівого Берега». – У матчі з «Кудрівкою-Нивою» він віддав дві гольові передачі, а з «Агробізнесом» із кутового асистував Якиміву. При цьому Ернест діяв активно на всій протяжності свого правого флангу: нав’язував боротьбу суперникам, виграв багато м’ячів, ішов в обіграш, добре взаємодіяв із Войцеховським і Синицею, який часто «падав» у глибину та на бровку. Шоста поспіль перемога лівобережців – заслуга в тому числі цього ефективного крайка».

«Третій тур поспіль забиває Якимів, а центрхав у «Лівого Берега» грає в центрі захисту. У матчі з «Агробізнесом» Андрій звично успішно сходив на стандарт і подвоїв перевагу киян (можливо, саме це і був переломний гол господарів). В цілому Якимів почувався впевнено і в своєму, і в чужому карному майданчику: тричі пробивав по воротах волочищан, виграв багато боротьби та допоміг своїй команді п’ятий поспіль домашній матч завершити без пропущених м’ячів», – підсумовує Sport Arena.

Вітаємо хлопців і бажаємо всій команді продовжувати в тому ж дусі!